Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Kieran Cole
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Massie Block
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Jasper
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Briana Masters
Anthony D. Hawkins ×× kész I_vote_lcapAnthony D. Hawkins ×× kész I_voting_barAnthony D. Hawkins ×× kész I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Anthony D. Hawkins ×× kész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anthony D. Hawkins
Newbie
Newbie
Anthony D. Hawkins


*** : Anthony D. Hawkins ×× kész UTzo5Kw
Titulus : Mr. Bad Boy
Hozzászólások száma : 3
Vér : aranyvér
Szerelmem : minek olyan?
Points : 13
Reputation : 8
Regisztráció : 2013. Aug. 14.
Tartózkodási hely : mindig a hátad mögött
Idézet : Átlátni valakin nem annyit tesz, hogy olyan neked mint egy átlátszó függöny, hanem tudod, hogy mire mit lép, és egy pillantásból kitalálod minden gondolatát!
Kis kép : Anthony D. Hawkins ×× kész Tumblr_mlly7zaDDn1rx5sk7o1_500×× Egyetlen mosolyom se jelenti azt, hogy ártatlan volnék

Anthony D. Hawkins ×× kész Empty
TémanyitásTárgy: Anthony D. Hawkins ×× kész   Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 3:20 am

Anthony D. Hawkins ×× kész 3033717844_1_4_ljS5nAKX

Anthony D. Hawkins ×× kész Sorkerettukor

ﭳﭳﭳANTHONY ﭳﭳﭳHAWKINS ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 23

Születési hely, idő: Párizs, 1968. január 1.

Csoport: Házvezető - DuFeron ház, vérfarkas

Titulus: Mr. Bad Boy

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Ha valaki azt hiszi kedves vagyok, olyan nagyot téved, hogy nem is hinné el. Már kiskoromban sem voltam kedves, és most, még annyira sem vagyok. A kiszámíthatatlanság ás én, nagy rokonok vagyunk. Még ha lennének is olyan emberek, akik régóta ismernek, még ők sem tudnák, hogy ki is vagyok és mit is fogok tenni. Néha magam sem tudom mit teszek és ki is vagyok igazán, de ez nem érdekel, mivel ez nálam normális. Nem vagyok egy nagy társasági ember, jobb szeretek egyedül lenni. Nem bízom meg senkiben, mivel egy ilyen világban még sokszor az ember saját magában sem bízhat meg. bátornak bátor vagyok, mindennel szembenézek ami jön. Gonosznak azért nem mondanám magam, de bunkónak igen. Mindenkivel ugyan olyan hangnemben beszélek. Nem érdekel ki az akivel gúnyosan, vagy bunkón beszélek, engem csak az érdekel, hogy senki ne tapadjon rám. Az ölés engem nem sokkol le akkor sem, ha egy embert kell megölnöm. Sosem voltam egy tipikus kötődöm minden ismerősömhöz ember, így bárkit megölök aki már kiakaszt. Na igen a kiakadás… nálam az egy nagyon brutális dolog tud lenni. Ha valaki feldühít, oly mértékben képes vagyok kiborulni, mint senki más. Sokszor annyira bepöccenek valakire, hogy elteszem láb alól az illetőt. Persze ez csak azóta van mióta az iskolában tanítok, de a diákokat nem bántottam eddig, pedig ők húzzák mostanában legjobban az idegeimet.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

186 cm magas vagyok és izmos. Rengeteget edzek és edzettem, így kocka hasam van és formában vagyok. Barna hajam van, ami nem is hosszú, nem is rövid és göndör. Általában csak megfésülöm, vagy csak egyszerűen hagyom úgy ahogy beállt. Szemem sötét kék, bár nyáron van, hogy világoskékbe vált át. Ruházatom változó, de általban farmert hordok valami pólóval, pulcsival vagy dzsekivel. Szoktam nyakláncokat is hordani, persza pasisat, eszembe se jutna lányos nyakláncot akár a kezembe venni! Emellett van néhány tetoválás a testemen amik nem mindig láthatóak, így csoda, ha tud róluk valaki.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Már fél órája, hogy követ. Oké, megmentettem pár részeg alaktól, de muszáj ezt csinálnia? Mehetne a maga útjára és engem végre békén hagyhatna. De nem! Neki kötelező jönnie mögöttem, mintha hozzám tartozna. pedig hozzám nem tartozik senki. És az életét is csak azért mentettem meg, mert nem akartam több botrányt, mert így is elég zajos már a város, a sok pletykától. Bár jobban meggondolva hagyhattam volna, hogy eljátszadozzanak vele egy kicsit. Legalább nekem nem lenne gondom. De mivel voltam olyan hülye és megmentettem nem is olyan rég, most itt lohol a sarkban. Olyan idegesítő ez a lány és ha nem adja fel, akkor úgy végzi mint az utolsó ember aki az agyamra ment. Holtan.
- Várj! - hallok egy vékonyka kis hangot a hátam mögül. Sóhajtok egy nagyot, de nem állok meg. Megyek tovább, mintha senki sem szólított volna meg. Kicsit még gyorsítok is a tempómon, de a hölgy mögöttem nem adja fel.
- Várj! - szólal meg ismét, már sokkal hangosabban. Még gyorsabban kezdek el menni és kezdek nagyon dühös lenni. Ha most nem adja fel, én esküszöm előveszem az egyik fegyverem. A lépéseinek zaja hirtelen felgyorsulnak és pár pillanat alatt elém kerül. Nem tudok tovább menni így megállok és zsebre vágom a kezem. Az arcomon látszik, hogy dühös vagyok és ezért egy pillanatra meg is szeppen.
- Mondtam, hogy várj! - lihegve beszél, úgy tűnik azért jól lehagytam, így sokat kellett futnia. - Csak megszeretném köszönni, hogy megmentettél. - mondata végén rám mosolyog. Mintha ezzel meglágyíthatna!
- Nem tesz semmit! - vágom rá azonnal, szinte morogva.
- Tudod, ahogy elnéztem, te jól boldogulsz és azt szeretném megkérdezni, hogy nem e lehetne, hogy együtt... - mielőtt befejezné én közbevágok.
- Nem kellenek társak! Egyedül szeretek lenni! Nem kell egyetlen egy teher sem! - már nagyon kezd az agyamra menni, ah így folytatja előkerül az egyik vadászkésem.
- Nem lennék teher! Hidd el! Majd követlek szépen csöndben. - kissé remegő hangon válaszol nekem, amit meg is értek, mivel felizzik szememben a tűz.
- Ha azt mondtam nem, akkor nem! Érts már meg csillagom! Egyedül kell boldogulnod! És engem hagyj békén! - majdhogynem leordítom a fejét, de nem érdekel. Legalább talán végre felfogja amit mondok. Egy pillanatra a torkához nyomom a kést, és vészjóslóan nézek rá, így eléggé megijed tőlem, de magasról tojok rá! Mivel nem mond semmit, csak csodálkozva néz rám, elsétálok a lehető leggyorsabban és magam mögött hagyom a csajt.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Joseph Morganﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Anthony D. Hawkins ×× kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anthony D. Hawkins ×× kész   Anthony D. Hawkins ×× kész I_icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 9:37 pm

Kedves Anthony!

Az előtörténeted elfogadható még azt is mondhatom, hogy szemléletes, bár annyira a jellemed nem tetszik. Ám ez csak saját vélemény, az egész egyben volt tökéletes.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Anthony D. Hawkins ×× kész DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!


Admin
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
 
Anthony D. Hawkins ×× kész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kieran Cole - a rosszfiú kész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: