Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Renesmee Sanquis I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Renesmee Sanquis I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Kieran Cole
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Massie Block
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Jasper
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Briana Masters
Renesmee Sanquis I_vote_lcapRenesmee Sanquis I_voting_barRenesmee Sanquis I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Renesmee Sanquis

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Renesmee Sanquis
Newbie
Newbie
Renesmee Sanquis


*** : Renesmee Sanquis XoJ7veA
Titulus : ღ Heartbroken ღ
Hozzászólások száma : 8
Évfolyam : 7
Vér : Sárvér
Points : 8
Reputation : 5
Regisztráció : 2013. Aug. 18.
Tartózkodási hely : Andora
Idézet : Tudni, hogy közel vagy a véghez, az is egyfajta szabadság.
Kis kép : Renesmee Sanquis 600full-leelee-sobieski

Renesmee Sanquis Empty
TémanyitásTárgy: Renesmee Sanquis   Renesmee Sanquis I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 7:16 am

Renesmee Sanquis Leelee_Sobieski

Renesmee Sanquis Sorkerettukor

ﭳﭳﭳRENESMEE ﭳﭳﭳSANQUIS ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 18

Születési hely, idő: 1973. szeptember 16. Philadelphia

Csoport: Stoddard ház - Prefektus

Titulus: ღ Heartbroken ღ

Vér: sárvérű


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Ha Renesmee-vel valaki először találkozik, akkor megtapasztalhatja hűvös jellemét, nem szeret azonnal barátságokba bonyolódni. Először kiismeri az adott személyt, és levonja a következtetést. Ha rájön, hogy nem bízhat meg a személyben, akkor többet látni sem szeretné. Viszont fordított esetben, ha úgy hozná a sors akkor bizalmas barátságokat lehet kötni vele, és minden buliban benne van. Ha megbízik valakiben, de elárulják, akkor isten nyugosztalja a szegény lelket, ha Renesmee elé kerül. A lánnyal mindent meg lehet beszélni, és jó titok tartó, szóval bizalommal ki lehet mondani róla, hogy meg lehet bízni benne. Minden helyzetben állja a sarat, és ha úgy adódik, ki tudja magyarázni magát bármilyen helyzetből, úgy, hogy a valós dolgokat szépen elködösíti. Viszont mivel féltestvérével  igen szoros a kapcsolatot ápol és mindent megbeszél vele, így könnyebben át tudja vészelni a nehéz időszakokat. Ha valaki megismeri Renesmee-t, rájön, hogy nem egy átlag emberrel beszélget. A lány komolyabb, mint a korabeli diákok és sokkal okosabbnak is tűnik. Mindig megfontoltan beszél és cselekszik, de ez mellett nyílt az emberekkel. Nem visszahúzódó, szívesen ismerkedik, de a barátság nála már egy olyan lépcsőfok, ahová nehéz feljutni, de aki oda kerül, az számíthat rá a jövőben, mert kiérdemli a segítségét. Sokszor nagyon makacs és határozott, ezen kívül amit kitűz maga elé célnak, azt meg is valósítja. Mindig megmondja a véleményét és hogy ha a helyzet úgy kívánja, akkor akár erőszakot is alkalmaz annak érdekében, hogy bizonyítsa igazát.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Ness 1,70 magas, nőiesen karcsú, ugyanakkor csábos idomokkal rendelkezik. Kék szemei vannak melyek káprázatosan tudnak csillogni, mindig nyíltak és sokat elárulnak a lányról, ugyanakkor ha valaki bántja, a szemei semmit nem mondanak. Haja szőkés-barna a melléig ér, enyhén hullámos. Ha kiengedi gyönyörű keretet ad vele az arcának, de sajnos a legtöbb esetben összefogja. Ruhákból a szolidabbakat viseli el magán, bár akadnak sokat megmutató darabok is a textil rengeteg között. Lábbelinek jóformán mindent felvesz, ékszert nem igen hord, csak egy pár fülbevalót.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Nem vagyok az a hű de jó kislány, de velem is ki lehet jönni. Persze ehhez az kell, hogy te is úgy állj hozzám. Tudod a tipikus: "Nem szólsz be és nem kapsz tőrt a szívedbe!" mondat erősen arra hajaz, hogy te nem akarsz megbántani, késlelteted a halálodat. Attól, hogy mugli születésű vagyok, még vagyok olyan jó, mint másik három aranyvérű egyszerre. Hogy miért? Mert ilyen a mágia. Bennem pedig felfedezték, kaptam is a meghívást hat évvel ez előtt Andorába. Anya és apa elviselik ugyan de nagyon nehezen szokták meg a hiányomat. Most viszont már mindig küldenek valami kis apróságot, hetente kétszer, pedig lassan befejezem a sulit. Nagyon rá akarnak venni, hogy maradjak szakot tanulni, tehetséges vagyok, de jelen helyzetben még nem érzem olyan jónak magam, majd talán az év végén kiderül. Még nem akarok... Meg plusz három év a családom nélkül? Szinte nem is látták, hogy felnövök... Épp ezen gondolkodok, mikor egy első éves full belém tarol a folyosón. Megvillannak a szemeim, megpördülök, mert a kis kölök már oson is tovább.
-Ezt ugye te sem gondoltad komolyan!-rivallok rá azonnal, majd utána nyúlva megállítom, magam felé fordítom és gúnyos arcába nézek.
-Talán illene bocsánatot kérned ha nekimentél valakinek! Téged nem tanítottak meg az illemre?-kérdezem meg tőle sziszegve, mire lerázza magáról a kezemet.
-Te csak egy mocskos sárvérű vagy, nem fogok én tőled bocsánatot kérni.-tágra nyílt szemekkel hallgattam, hogy mit mond, ez így elég korrekt volt. Nem szóltam semmit, de nem is kellett, féltestvérem ott termett. Első óta számítjuk egymást annak, bár semmi vérkötelékünk nincs Kierannal, egyszerűen csak megértjük egymást. Bár volt már pár érdekes sztorink és nem hiszem, hogy csak úgy abba marad ez a fajta játéka. Megrángatja a gyereket, majd gallérjánál fogva kiemeli a lépcső korlát felett.
-Ha nem kérsz bocsánatot tőle, akár le is eshetsz.-dörmögi a maga mély unatkozom stílusú orgánumán. Persze bennem van emberség, már mozdulnék, hogy megállítsam Prefektus társam, de egy pillantással megállít. Visszafojtott lélegzettel figyelem a jelenetet, majd a kis srácban végül eltörik valami.
-Bocsánat, hogy neked mentem a folyosón direkt Renesmee.-Kieranra pislogok, hogy most azért már szedje vissza a gyerkőcöt korláton belülre. Amint ez megtörténik az első éves elé sétálok, lekeverek neki egyet, majd sarkon fordulok Cole-ba karolok és elhagyjuk a terepet. Érdekes egyszer sem jelentett gondot a fiúnak, hogy én nem aranyvérű vagyok, hanem mugli... Másokat miért zavar annyira? Ebből már annyi veszekedésem volt. Annyiszor bántottak meg. De szerencsére Kieran mindig mögöttem állt, vagy ha a helyzet úgy hozta, akkor a pajzsom volt nem csak végig kísért az utamon. Azt hiszem tisztelem ezért. Abban viszont nagyon bízok, hogy ez a szoros barátság "extrákkal" megmarad köztünk. Jó a húgának hinni magam, legalább nem vagyok annyira egyedül.

ﭳﭳﭳPLAY BY - Leelee Sobieskiﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Jasper
Admin
Admin
Jasper


Hozzászólások száma : 4
Points : 16
Reputation : 12
Regisztráció : 2013. Aug. 14.

Renesmee Sanquis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Renesmee Sanquis   Renesmee Sanquis I_icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 7:59 am

Kedves Renesmee!

Az előtörténeted most is, mint mindig a kedvencem, szeretem, amit írsz. Kieran tényleg csak a fogadott tesód? A játéktéren úgyis fény derül erre.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Renesmee Sanquis DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!
Szobád a Stoddard torony - Lány hálókörlet - Éjfél háló

Jasper
Vissza az elejére Go down
 
Renesmee Sanquis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: