Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Briana Masters I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Briana Masters I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Briana Masters I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Briana Masters I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Kieran Cole
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Massie Block
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Jasper
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Briana Masters
Briana Masters I_vote_lcapBriana Masters I_voting_barBriana Masters I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Briana Masters

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Briana Masters
Newbie
Newbie
Briana Masters


*** : Briana Masters UTzo5Kw
Hozzászólások száma : 4
Points : 9
Reputation : 8
Regisztráció : 2013. Aug. 19.

Briana Masters Empty
TémanyitásTárgy: Briana Masters   Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:21 am

Briana Masters 314166739anigif_www.kepfeltoltes.hu_

Briana Masters Sorkerettukor

ﭳﭳﭳBRIANA ﭳﭳﭳMASTERS ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 23

Születési hely, idő: 1969.07.03. Montana-Helena

Csoport: Házvezető

Titulus: -

Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Szeretem a munkám. Odavagyok az állatokért, nekem ők a mindenem, ahogy a gyerekek tanítása is. Fiatal korom ellenére tudok szigorú is lenni, de nem szokásom, bár ha kihoznak a sodromból, akkor világvége van. Szeretek viccelődni mint a magánéletben, mint az óráimon. Próbálok a jó fej tanárok közé bejutni, hiszen fiatal vagyok, nem kell minden olyan hű de komolyan venni. Barátságos vagyok én nem nézek le senkit a hovatartozása miatt. De ha engem kezd el valaki szekálni, annak meg tudom mutatni azt az énemet is, amit mélyen magamban elzártam. Nem szeretem azt, ha valaki többnek hiszi magát bárki másnál, azon kiakadok. Nehéz kihozni a sodromból és akinek ez sikerül, az meneküljön, mert képes vagyok összekócolni a fogsorát. Persze nálam fiatalabbak nem bántok, mégis csak tanár vagyok. Ha az egyik diákom kezd el szórakozni velem, ahhoz is megvan a módszerem, hogyan hallgattassam el.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Átlagos testmagassággal rendelkezem. Nem vagyok se túl magas, se túl alacsony. Testalkatom arányos, épp ott gömbölyödik, ahol kell. Hajam hosszú, és szeretem váltogatni a színeit, ahogyan a formáját is. Szemem sötétbarna, és elég gyakran játszik még benne a gyermeteg, pajkos fény.
Szeretem a nőies ruhákat, de leginkább olyanban vagyok, ami kényelmes. Munkám miatt, sajnos nem sok időm van magamra, így kezdtem rászokni a sima nadrág és póló összeállításokra.

ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Átlagos gyerekkorom volt. A szüleim szerettek, én viszont őket. Mindent megkaptam, amit kértem, mégsem lettem egy elkényeztetett fruska. Aranyvérű lévén, már akkor tudtam, hogy létezik a varázslat mikor kezdtem ráébredni a tudatomra. A szüleim ebben neveltek, csak ezt a világot ismertem, amíg el nem kezdtem suliba járni.
Még mielőtt betöltöttem volna a tizenegyet, már tanulnom kellett. Jómódú család voltunk, nem engedhettük meg, hogy tudatlanul menjek iskolába. Előtte való nyáron, be kellett magolnom legalább negyedéves anyagot minden tantárgyból, meg kellett tanulnom az alapvarázslatok elméleti részét. Bár elvették az egész nyaram, én igenis szerettem tanulni. Már kis pisis korom óta arról álmodtam, hogy tanár leszek, hogy megszerettetem én is a gyerekekkel a tanulást. Kisit stréberül hangozhat, de hidd el, egy cseppet sem voltam az.
Jó tanuló voltam, de mindig szerettem tilosban járni. Állandóan összeszedtem a diákok egy olyan csoportját, akik nem voltak mintadiákok és együtt mentünk mindig a rosszba. Sokszor büntettek meg, de hála a jegyeimnek, csak enyhe büntetéseket kaptam.
Helenában kezdtem tanulni, az ottani varázsló- és boszorkányképzőben, de amint betöltöttem a tizenhetet, elmentem továbbtanulni tanárnak. A legendás lények gondozása állt a szívemhez a legközelebb, mivel imádom az állatokat, így azt tanultam ki. Majd miután elvégeztem, első dolgom volt felkeresni az összes iskolát, ahol keresnek ilyen tanárt. Szerencsém volt, hiszen Andorát nem rég nyitották és tanárokat kerestek. Azonnal odautaztam és amint megkaptam az állást, bele is merültem. nem sokkal ezután, házvezetői szerepet is megkaptam, ezzel még több felelősség hárult rám, de nem bántam.
A mai napig szeretem a munkám és a diákokat is. Majdnem minden időmet leköti a tanítás, de szabadidőmben szeretek a diákokkal trécselni, vagy éppen az egyik közeli kis itatóba betérni pár röpke kortyra, hogy eltűnjön belőlem a stressz, mert ugyebár egy ilyen munkához az is jár.    

ﭳﭳﭳPLAY BY - Jessica Albaﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Briana Masters Empty
TémanyitásTárgy: Re: Briana Masters   Briana Masters I_icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 3:33 am

Kedves Briana!

Az előtörténeted nagyon tetszett, nem is akkora gond, hogy fiatal vagy, a fiatalabb tanárok jobban értenek a szívatáshoz. Tapasztalat. Remélem, hogy megállod a helyed Andorában és sok kis kamasz kerül ki teletömött fejjel a kezeid alól.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Briana Masters DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!



Admin
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
 
Briana Masters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: