Andora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Andora

Mágus és boszorkány képző szakiskola.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staf
Érj el minket a névre kattintva!



Admin


Jasper "az Admin jobb keze"


Rose "az Admin designere"

Kis Chat
Legutóbbi témák
» Sweet life édességbolt
Nina Deveraux I_icon_minitimeSzomb. Szept. 14, 2013 7:23 am by Nina Deveraux

» 
Nina Deveraux I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:52 am by Renesmee Sanquis

» Szökőkút a város szívében
Nina Deveraux I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 7:25 am by Raziel Holloway

» Miss Block szobája
Nina Deveraux I_icon_minitimeHétf. Szept. 02, 2013 4:56 am by Massie Block

» Játszótársam keresem
Nina Deveraux I_icon_minitimePént. Aug. 30, 2013 1:25 am by Briana Masters

» Animágus lista
Nina Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:27 am by Derek O'Bryan

» Avatar foglaló
Nina Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:25 am by Derek O'Bryan

» Derek O'Bryan
Nina Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:16 am by Admin

» Párbaj tanterem
Nina Deveraux I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:07 am by Aalera Laroux

Házpontok
DuFeron Ház

Házpontok:
Házvezető: ANTHONY D. HAWKINS
Prefektusok: AALERA LAROUX -




Stoddard Ház

Házpontok:
Házvezető: MASSIE BLOCK
Prefektusok: KIERAN COLE - RENESMEE SANQUIS




Huntley Ház

Házpontok:
Házvezető: BRIANA MASTERS
Prefektusok:




Chestwick Ház

Házpontok:
Házvezető: TRINITY KEIRA SIRIOIS
Prefektusok:
Top posters
Admin
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Kieran Cole
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Massie Block
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Aalera Laroux
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Nina Deveraux
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Renesmee Sanquis
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Raziel Holloway
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Lizbeth Deveraux
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Jasper
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Briana Masters
Nina Deveraux I_vote_lcapNina Deveraux I_voting_barNina Deveraux I_vote_rcap 
Top posting users this month
No user
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Csüt. Ápr. 18, 2024 12:11 am-kor volt itt.
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért. Az oldalon látható kódok, leírások és képek az oldal tulajdonai! Bármi ellopása következményekkel jár!

 

 Nina Deveraux

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Nina Deveraux
Newbie
Newbie
Nina Deveraux


*** : Nina Deveraux Fs3lPYU
Titulus : Sexy witch
Hozzászólások száma : 9
Szerelmem : Raziel Holloway
Points : 17
Reputation : 13
Regisztráció : 2013. Aug. 24.
Kis kép : Nina Deveraux J1l

Nina Deveraux S3zr

Nina Deveraux Empty
TémanyitásTárgy: Nina Deveraux   Nina Deveraux I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:06 am

Nina Deveraux Gcx

Nina Deveraux Sorkerettukor

ﭳﭳﭳNina ﭳﭳﭳDeveraux ﭳﭳﭳ

ﭳﭳ KARAKTER ADATOK ﭳﭳ

Kor: 20

Születési hely, idő: 1971.08.15 / London

Csoport: Boszorkány

Titulus: Sexy witch
Vér: aranyvér


ﭳﭳ JELLEM ﭳﭳ

Kissé zárkózott lány vagyok. Akár átlagosnak is mondhatnának, hiszen nincs bennem semmi egyedi, én is csak arra vágyok, amire minden normális lány. Nem szeretem a bulikat sem annyira, legalábbis nem a mai értelemben. Elmegyek, szórakozok, de haza biztos, hogy nem egy új pasival megyek. Határozott vagyok, ha valamit kitalálok, akkor meg is csinálom. Szerelmes típus vagyok, meg persze soha nem csalnám már a párom, de eddig nagyon lehetőségem sem volt ilyesmire. Jól kihasználtak a pasik, pontosabban egy pasi, úgyhogy bizalmatlan vagyok és különben is fontosabbnak tartom a lányom, de ha valakibe tényleg beleesek, akkor érte bármire képes vagyok. Elsőre talán hűvösnek tűnök, de amikor Lizzel vagy a barátaimmal vagyok, mindig jókedvem van.


ﭳﭳ KINÉZET / KÜLSŐ ﭳﭳ

Mások szerint modellalkatom van, engem ez nem nagyon érdekel, mert mint a legtöbb nő, én sem vagyok elégedett magammal. Hajam hosszú, szőke és szeretem változatosan hordani. Jó dús és semmi kifogásom ellene, ha valaki bele akar túrni. Persze csak akkor, ha ismerem az illetőt. Magas, vékony testalkatom szeretem nőies ruhákkal kihangsúlyozni. Mindig az alkalomhoz illően öltözök, az elegáns ruhákban éppúgy jól érzem magam, mint a sportosakban. Attól, hogy gyerekem van, még nem hagyom el magam. A smink nem állandó kiegészítő, gyakran indulok el anélkül a dolgomra.


ﭳﭳﭳ MÚLT & JELEN ﭳﭳﭳ

Kicsit nyugisabb a délután a szokásosnál. Felsóhajtva dőlök hátra a napozóágyon és hallgatom a legjobb barátnőm újabb agymenését, amit valami divatmagazinban olvasott. Hát nekem ilyenre nincs időm Liz mellett. Persze neki is van gyereke, de férje is... Hát az nekem pont nincs. Erre a gondolatra mindig olyan rossz érzések töltenek el és akaratlanul is eszembe jut... pedig még a nevét sem akarom kimondani, még magamban sem. Ő okozta a legnagyobb örömöt, aztán ugyanakkora fájdalmat is. Én meg megőriztem az akkor még tényleg kicsi titkomat. Ez a kis titok mára 4 éves és a legszebb kislány a földön. Bár milyen ironikus, hogy pont az apja vonásait látom benne... Le sem tagadhatná, már ha tudna róla.
- Miért nem keresed meg? – hallom barátnőm kérdését valahonnan messziről, mintha nem is éppen mellettem lenne, annyira elmerültem a gondolataimban.
- Miről beszélsz? – adom az ártatlant, pedig nagyon is jól tudom mire, pontosabban kire gondol. Már négy éve annak, hogy egy távoli varázslóiskolában beleszerettem a tanáromba. Nem tudom, hogy az érzés mennyire volt kölcsönös, lehet, hogy neki csak a testem kellett, mindenesetre kihasználta a helyzetet és rövid, de annál tartalmasabb viszonyba bonyolódtunk. Ami persze kitudódott... így mennie kellett, de nekem is. Nem akart velem tartani, nem tudom miért, de akkor... és még most is annyira fájt a döntése, hogy nem ártultam el neki, amit én akkor már tudtam. Gyerekünk lesz. Igen, 16 évesen egyedül néztem szembe a gyereknevelés minden nehéz és örömteli pillanataival. Máig nem tudom, hogyan fejeztem be a sulit, de megcsináltam. Barátnőm már akkor is mindenben a segítségemre volt és ez most sincs másképp. Időközben neki is családja lett, de mi elválaszthatatlanok vagyunk. Razielről meg azóta sem hallottam. Időközben Liz már négy éves lett, de pasi nincs az életemben. Ez még egy boszorkánynak sem egyszerű egy gyerek mellett.
- Tudod te nagyon jól. Nem is tudja, hogy van egy lánya. Pedig joga lenne hozzá – hallgatom tovább a szöveget, miközben megrázom a fejem. Annyit gondolkodtam már ezen, mégis mindig ugyanoda jutok. Nem foglalkozok vele.
- Nem érdeklem, különben már régen megkeresett volna. Így aztán ne érdekelje Liz sem. Ő az én gyerekem – zárom le a témát, mint mindig.


ﭳﭳﭳPLAY BY - Ashley Bensonﭳﭳﭳ
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 177
Points : 893
Reputation : 1
Regisztráció : 2012. Jun. 10.

Nina Deveraux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nina Deveraux   Nina Deveraux I_icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:30 am

Kedves Nina!

Az előtörténeted nagyon tetszetős, remélem sikerül fülön fognod azt a jómadarat aki ezt tette veled. Én bízom a sikeredben, de azért ne feledd, Liz nem csak a te lányod, tényleg kettőtöké.
Nincs más dolgom, mint rábólintani!

Nina Deveraux DLoCIBC

Foglalók után irány a játéktér!



Admin
Vissza az elejére Go down
http://andora.superforum.pro
 
Nina Deveraux
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lizbeth Deveraux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Andora :: Karakter alkotás :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: